Leden overzicht

Welke bedrijven zijn lid bij onze vereniging

Welke ondernemers hebben zich al aangesloten bij ons netwerk? Op deze pagina zie je een overzicht van alle ondernemers en een email adres om contact op te nemen. 

Bedrijfsnaam Email adres
1915 Watches info@1915watches.com
A2E-Groep BV info@all2entertain.nl
Aannemersbedrijf Gebr. Kooijman b.v. ilonka@gkbv.nl
ABN-AMRO Bank  
Ad Noyen Shoes liesbeth@adnoyen.nl
Administratiekantoor Slingerland en Slingerland wesley@slingerlandenslingerland.nl
Albert Heijn jimmy.barge@ahold.com
Albert Heijn Sandhorst arnoud.hout@ahold.com
Apotheek Boehmer info@boehmer.nl
Aqua Protect Kunststofvloeren info@aquaprotectvloeren.nl
AREA071 arjan@area071.nl
Art Studio Dorado artstudiodorado@planet.nl
AutoLeaseTeam info@autoleaseteam.nl
Bakker & Neve Netwerk Notarissen info@notarissen.tv
Bakker Sport2000 info@sport2000leiderdorp.nl
Bakkerij van Maanen info@maanen.nl
Barendse Loodgieters ron@barendseleiden.nl
Basis Bedrijfshuisvesting b.v. s.zwaan@basis.nl
Bedrijfsadvies Alphen aan den Rijn b.v. m.zwart@bedrijfsadvies.nu
Bert van Osnabrugge Bouwadvies & begeleiding info@bertvanosnabrugge.nl
Bij Anna info@bij-anna.nl
Bloemenhof Leiderdorp info@bloemenhof.nl
Blokker joyce.vollenga@blokker.eu
Bonita dikkiehazenoot@icloud.com
Borsboom Accountants en Adviseurs carlo@borsboom-accountants.nl
Bos en van de Berg leiderdorp@bergenberg.nl
Bouw- & Aannemingsbedrijf Meerburg b.v. cmeerburg@meerburg.nl
Brasserie Park info@brasseriepark.nl
Buro JP jp@burojp.nl
byDaans danielle@byDaans.nl
Conspiro Project Management b.v. joost.kramer@conspiro.nl
Credion mbuytelaar@credion.nl
Creja ontwerpen B.V. info@creja.nl
Cuts Colours vanfulpe@xs4all.nl
D&S Bloemenwinkels v.o.f. info@daansbloemenwinkel.nl
Danice info@ijscafedanice.nl
De Chinese Muur info@dechinesemuurleiderdorp.nl
De Kler leiderdorp@dekler.nl
De Spakensburgse Visspecialist despakenburgsevisspecialist@kpnmail.nl
De Witte Schaar dewitteschaar@gmail.com
Decorette Woonatelier info@decorettewinkelhof.nl
Deko dekodekker@tiscali.nl
Devilee Coaching & Advies info@devileecoachingadvies.nl
Didi karindonker@gmail.com
Dirk filiaal1066@dirkvandenbroek.nl
Drieman Garantiemakelaars leiderdorp@drieman.nl
DVDinterimfinance didos@dvdinterimfinance.nl
DZB Leiden info@dzb.nl
Ecco lennoredevos@ziggo.nl
Ellen Gerrese Mediation e.gerrese@mediationleiderdorp.nl
Etos Schouten rob@parfumerieschouten.nl
Eva Mode  
Expl.Mij. Zijldijk Zuid h.l.vanderven@gmail.com
Firma Freek van Os pd@freekvanos.nl
First Lady leiderdorp@firstlady.nl
Flexizone ttwisk@360Businessparks.com
FloreoKids j.vriesema@floreokids.nl
Four IT chris.olivier@fourit.nl
Gading Marjolein.de.Groot@gemiva-svg.nl
Gall&Gall gall.6617@gall.nl
Gebr. Van Hemert gebr.van.hemert@planet.nl
Gemeente Leiderdorp info@leiderdorp.nl
Gemiva-SVG Groep- Gading nadia.korbee@gemiva-svg.nl
Ghoyhuys info@ghoyhuys.nl
Goossens Wonen & Slapen advies@goossens.nl
Grand Café Hofplein nico@hofpleinonline.nl
Groene Hart Cruises b.v. info@partyboot.nl
Hairmatters  
Halfords halfordsleiderdorp@ziggo.nl
Handyman leiderdorp@handyman.nl
Happy Flower jane@happy-flower.nl
Harteveld Trainingen riet@rhtrainingen.nl
Havanahuis Tabakshop havannahuis@live.nl
Hema FM-0283@hema.nl
Henny’s Rits hennysrits@xs4all.nl
Herenmodehuis Schulte klantenservice@onlyformen.nl
Hollandsche Tuyn tuyn@casema.nl
Houweling Interieur ld@houwelinginterieur.nl
Hulshoff Design Center info@hulshoffwonen.nl
Hunkem_ller International B.V. trudiepaauw@gmail.com
Huschka Beveiligers b.v. info@huschka.nl
ING Bank roel.van.den.berg@ing.nl
Insight Administratie en Advies pim@insight-aa.nl
Interpulse Automatisering b.v. info@interpulse.nl
Intertoys 339leiderdorp@intertoys.nl
Italiaans Rest. Madonna lamadonna3@hotmail.com
J.P.H. Beheer b.v. gardeniers@singleton.nl
Janssen, Ohlenroth & Partners janssen@advocatenkantoor.nl
Juwelier de Jonge gerhardt@planet.nl
Keurslager Pestel info@pestel.keurslager.nl
Kippie info@kippieleiderdorp.nl
Kruidvat c.esseveld@nl.aswatson.com
Krulcoaching carolinekrulcoaching@gmail.com
Kruyt b.v. b.kommer@kruytbv.nl
Laurens Hekwerk West info@laurenshekwerk.nl
Lederland leiderdorp@lederland.nl
Leiderdorps Weekblad redactie@leiderdorpsweekblad.nl
Liever brood beheer/Tijsterman rene@tijstermanbakkers.nl
Linea Directa info@lineadirecta.nl
Logopediepraktijk Frijns-van Putten info@mijnlogopedist.nl
Luba Uitzendbureau leiderdorp@luba.nl
Lunchroom Holle Bolle Gijs yuakimbastouros@hotmail.com
M&S mode  
Marev info@marev.nl
Meeus Assuranti_n b.v. info@meeus.com
Meubelkeus info@meubelkeus.nl
Mix-it info@mixit-womenswear.nl
Mod’els models@12move.nl
Mont_l info@montel.nl
Multi-Vlaai leiden@multivlaai.nl
Nano Interieur info@nanointerieur.nl
Nelson Schoenen info@nelson.nl
Neuteboom Bike Totaal info@neuteboombiketotaal.nl
Neuteboom Kaas-Verswereld winkelhof@neuteboomverswereld.nl
Paarse Bril Coaching & Personeelszaken info@paarsebril.nl
Pearle Benelux fil560@pearle.nl
Pet_s Place leiderdorp.winkelhof@petsplace.nl
Pr_natal info@prenatal.nl
Praxis VM-079@praxis.nl
Premarc Advies b.v. cvdp@premarc.nl
Procoatings r.blokhuizen@Procoatings.nl
Pro-Cura mdehaas@pro-cura.nl
R Bodyfashion wortelboer@livera.com
R.O.C. Leiden info@rocleiden.nl
Rabobank Leiden-Katwijk info@leidenkatwijk.rabobank.nl
Randstad Elektrotechniek b.v. verhoogt@randstad-elektro.nl
Ranzijn Tuin & Dier e.stromberger@ranzijn.nl
REM Reclamebureau info@rem-reclame.nl
Restaurant de Dijk info@restaurantdedijk.nl
Rijnstreek Verwarming b.v. Robert@Rijnstreek.info
Ringfoto Filippo winkel@ringfotofilippo.nl
Rofra Home info@rofrahome.nl
Rudeboy Media rudo@rudeboymedia.nl
RUFO clean schoonmaakorganisatie info@rufoclean.nl
RWV Advocaten m.vanwetten@rwv.nl
Sample info@samplestore.nl
Sanders Meubelstad Leiderdorp@sanders-meubelstad.nl
Saton Optiek leiderdorp@satonoptiek.nl
Schoenmakerij Hagen geerbennink@gmail.com
Schonk Computer Solutions info@schonkcomputersolutions.nl
Schulte Herenmode Leiderdorp klantenservice@schulteherenmode.nl
Shop Caroline Damesmode info@carolinedamesmode.nl
Sport2000 info@sport2000leiderdorp.nl
Sportfondsen Leiderdorp f.dreef@sportfondsen.nl
Stairs Coaching info@stairs-coaching.nl
Steps jessicakosto@gmail.com
Stichting Omroep West reclame@omroepwest.nl
Stimulanszz stimulanszz@outlook.com
Stolp Adviseurs en Accountants c.v.leeuwen@stolp.nl
Stomerij Dingjan info@dingjan.nl
Sugar and dreams jan@oudedorp.nl
Svala Auto richard.jongejan@svalaauto.nl
T.H.O. _Alternatief_ info@alternatief.com
Taxi Wielkens david@wielkens.nl
Teakhuis leiderdorp@teakhuis.nl
Teekens Karstens Advocaten & Notarissen donkersloot@tk.nl
Telecombinatie leiderdorp@tcwinkelhof.nl 
The Stone info@thestone.nl
Thomas Cook (TUI  Leiderdorp) leiderdorp@vx.nl
Tijssen Watersport info@tijssenwatersport.nl
Tijstermann info@tijsterman.nl
Travelcounselers tenny.jonkers@travelcounsellors.nl
VakantieXperts leiderdorp@thetravelshop.nl
Van der Deijl Belastingadviseurs b.v. frans@vddtax.eu
Van der Vlist Reclame info@vandervlistreclame.nl
Van Gils Loopcentrum Rijnland mariska@vangilsfootcare.nl> 
Van Haasteren b.v. keesvanhaasteren@vanhaasterenmotors.nl
Van Leeuwen kaas, noten en wijn info@wijnkoperijvanleeuwen.nl
Van Os Tassen en Koffers marc@vanostassenenkoffers.nl
Vitans  info@vitans.nl
Vliko BV e.frans@vliko.nl
Vrienden van het oude dorp hzilverentant@gmail.com
W.D. Regeer w.regeer@gmail.com
Weprint | Printshop Ouwehand BV info@weprint.nl
Wereldhave willem-jan.van.hecke@wereldhave.nl
Wetting & De Roode Advocaten info@wettingenderoode.nl
Wil ik ook patricia_tuithof@hotmail.com
Witte Prijzenslager laurenskoeleman@hotmail.com
WOOON info@wooon-leiderdorp.nl
Wooster leiderdorp@wooster-store.com
Zeeman Textielsupers zeeman@zeeman.com
Zilverentant beleidsadvies hzilverentant@gmail.com
Zirkzee Accountants en Belastingadviseurs p.mulder@zirkzee.nl
ZKappers info@zkappers.nl
Zorggroep Rijnland H.Kruidenberg@rijnland.nl
   

Lid worden?